Yer Balonu Fiyatları ve Üretici Firmalar

2 metreden 12 metreye kadar her dilediğiniz boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha kolay ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden birisi de kısa zamanda dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden bir tanesi de az sürede dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında dahi reklam yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür. sebebi ise umumi olarak sabit kullanımlarda yer reklamları, doğa faktörü itibarıyla pratik bir biçimde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği zaman fiyat artar fakat baskı istenmez ise fiyatta düşüş olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı harcama konusunda da farklılıklar olabilmekte.

Organizasyonlarınızda ya da açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz, tabii koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı maksimum biçimde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza özel yer bildirme eserlerinin gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar bütün kişilerin dikkatini çekerek etkili bildiri için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak yazı ile sektöre yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha çok aşırı müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın esas amaçlarından biridir. ilk şekilde ölçüler ilgi edildikten sonra fiyatlandırma yapılmaktadır. ayrıca bu yer balonlarını sadece gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak arzuladığınız her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, insanların takdirini çekebilir ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz.