Acil Durum İçin Şişme Bot

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Durum İçin Şişme Bot acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Durum İçin Şişme Bot

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Durum İçin Şişme Bot ya da rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Durum İçin Şişme Bot tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Durum İçin Şişme Bot değişik boyut var, bununla beraber özel oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Durum İçin Şişme Bot

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu yüzden çok portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 veya üç şekilde monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Durum İçin Şişme Bot kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Durum İçin Şişme Bot

şişme askeri çadır az zamanda kurmak kolay ve talep edildiği benzeri farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Durum İçin Şişme Bot farklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi sürede insanlar için geçici ev.