Acil Kendini Şişme Sal

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Kendini Şişme Sal acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Kendini Şişme Sal

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Kendini Şişme Sal yada rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Kendini Şişme Sal tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Kendini Şişme Sal ayrıcalıklı boyut mevcut, bununla birlikte özel oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Kendini Şişme Sal

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden çok fazla portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 veya 3 olarak monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Kendini Şişme Sal kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Kendini Şişme Sal

şişme askeri çadır az zamanda kurmak pratik ve ilgi edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Kendini Şişme Sal değişik renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel zamanda insanlar için geçici ev.