Acil Şişme Bilezik

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Bilezik acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Bilezik

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Bilezik ya da rahatlama benzeri acil durumlarda kullanılabilir, ancak tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Bilezik tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Bilezik farklı boyut var, bununla birlikte özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Bilezik

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 olarak monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Bilezik kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Bilezik

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak kolay ve talep edildiği benzeri ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Bilezik değişik renklerimiz vardır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel zamanda insanlar için geçici ev.