Acil Şişme Bot

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Bot acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Bot

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Bot ya da rahatlama benzeri acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Bot tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Bot ayrıcalıklı ebat mevcut, ayrıca hususi hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Bot

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 yahut üç şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Bot kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Bot

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak pratik ve talep edildiği bunun gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Bot farklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel zamanda kişiler için geçici ev.