Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns ya da rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns değişik ebat var, ayrıca hususi oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu nedenden çok fazla portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 şekilde monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak basit ve talep edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Co2 Can Yeleği Stearns ayrıcalıklı renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede insanlar için geçici ev.