Acil Şişme Filika

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Filika acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Filika

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Filika ya da rahatlama gibi acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Filika tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Filika ayrıcalıklı boyut mevcut, ayrıca hususi oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Filika

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 yada üç olarak monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Filika kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Filika

şişme askeri çadır az zamanda kurmak pratik ve ilgi edildiği gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Filika farklı renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede kişiler için geçici ev.