Acil Şişme Flotasyon Cihazı

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Flotasyon Cihazı acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Flotasyon Cihazı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Flotasyon Cihazı ve ya rahatlama bu gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat aynı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Flotasyon Cihazı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Flotasyon Cihazı değişik boyut var, ayrıca özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Flotasyon Cihazı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden çok aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 yahut üç şekilde monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Flotasyon Cihazı kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Flotasyon Cihazı

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve talep edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Flotasyon Cihazı farklı renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da adlandırılır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede kişiler için geçici ev.