Acil Şişme Mat

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Mat acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Mat

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Mat veya rahatlama gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, ancak aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Mat tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Mat farklı ebat mevcut, bununla birlikte hususi hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Mat

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 veya üç şekilde monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Mat kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Mat

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak kolay ve talep edildiği bu gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Mat farklı renklerimiz vardır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel sürede bireyler için geçici ev.