Acil Şişme Şamandıra

Havalı çadır şekilde da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Şamandıra acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Şamandıra

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Şamandıra ve ya rahatlama benzeri acil hallerde kullanılabilir, fakat tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Şamandıra tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Şamandıra ayrıcalıklı ebat mevcut, bununla beraber özel oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Şamandıra

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok fazla portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yada 3 şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Şamandıra kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Şamandıra

şişme askeri çadır az sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği bu gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Şamandıra değişik renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel sürede kişiler için geçici ev.