Acil Şişme Sandalye

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Sandalye acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Sandalye

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Sandalye veya rahatlama gibi acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Sandalye tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Sandalye farklı boyut var, bununla birlikte hususi oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Sandalye

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu yüzden çok portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 yada üç şekilde monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Sandalye kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Sandalye

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak kolay ve ilgi edildiği gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir oldukça çok gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Sandalye değişik renklerimiz bulunur. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanmaktadır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda bireyler için geçici ev.