Acil Şişme Tahliye Kaydırağı

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Tahliye Kaydırağı acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Tahliye Kaydırağı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Tahliye Kaydırağı veya rahatlama gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Tahliye Kaydırağı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Tahliye Kaydırağı değişik ebat var, ayrıca özel yapılmış olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Tahliye Kaydırağı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden çok portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Tahliye Kaydırağı kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Tahliye Kaydırağı

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak kolay ve talep edildiği bu gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Tahliye Kaydırağı değişik renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda insanlar için geçici ev.