Acil Şişme Tavuk

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Tavuk acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Tavuk

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Tavuk veya rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Tavuk tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Tavuk değişik ebat mevcut, bununla beraber hususi oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Tavuk

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 yahut 3 şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Tavuk kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Tavuk

şişme askeri çadır az zamanda kurmak pratik ve talep edildiği bunun gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Tavuk ayrıcalıklı renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede bireyler için geçici ev.