Acil Şişme Tost

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Tost acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Tost

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Tost yahut rahatlama bunun gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Tost tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Tost ayrıcalıklı boyut var, bununla birlikte hususi hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Tost

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 veya üç şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Tost kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Tost

şişme askeri çadır az sürede kurmak basit ve ilgi edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Tost ayrıcalıklı renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi sürede bireyler için geçici ev.