Acil Şişme Yelek

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Acil Şişme Yelek acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Acil Şişme Yelek

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Acil Şişme Yelek yada rahatlama bu gibi acil durumlarda kullanılabilir, fakat aynı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Acil Şişme Yelek tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Acil Şişme Yelek farklı boyut var, ayrıca hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Acil Şişme Yelek

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yada 3 şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Acil Şişme Yelek kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Acil Şişme Yelek

şişme askeri çadır az zamanda kurmak basit ve ilgi edildiği gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Acil Şişme Yelek farklı renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda insanlar için geçici ev.