Alan Hastane Çadırı

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Alan Hastane Çadırı acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Alan Hastane Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Alan Hastane Çadırı ve ya rahatlama gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, ancak aynı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Alan Hastane Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Alan Hastane Çadırı farklı boyut mevcut, bununla beraber hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Alan Hastane Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yada üç şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Alan Hastane Çadırı kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Alan Hastane Çadırı

şişme askeri çadır az sürede kurmak kolay ve ilgi edildiği benzeri ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Alan Hastane Çadırı farklı renklerimiz vardır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.