Çadır Bir Hastane Yatağı

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Çadır Bir Hastane Yatağı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Çadır Bir Hastane Yatağı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Çadır Bir Hastane Yatağı yada rahatlama bu gibi acil durumlarda kullanılabilir, ancak aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Çadır Bir Hastane Yatağı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Çadır Bir Hastane Yatağı ayrıcalıklı boyut mevcut, bununla birlikte hususi oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Çadır Bir Hastane Yatağı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden çok fazla portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 ya da üç şekilde monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Çadır Bir Hastane Yatağı kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Çadır Bir Hastane Yatağı

şişme askeri çadır az sürede kurmak kolay ve talep edildiği bu gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Çadır Bir Hastane Yatağı farklı renklerimiz bulunur. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi sürede kişiler için geçici ev.