Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı yahut rahatlama bu gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı değişik ebat var, ayrıca özel hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 yada 3 şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı

şişme askeri çadır az zamanda kurmak basit ve ilgi edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Çocuk Hastanesi Oyun Çadırı değişik renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede insanlar için geçici ev.