Elc Hastane Oyun Çadırı

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Elc Hastane Oyun Çadırı acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Elc Hastane Oyun Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Elc Hastane Oyun Çadırı ya da rahatlama bu gibi acil hallerde kullanılabilir, fakat aynı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Elc Hastane Oyun Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Elc Hastane Oyun Çadırı değişik ebat var, ayrıca hususi oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Elc Hastane Oyun Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten çok portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 yahut üç şekilde monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Elc Hastane Oyun Çadırı kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Elc Hastane Oyun Çadırı

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve talep edildiği gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten ardından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Elc Hastane Oyun Çadırı değişik renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.