Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi yahut rahatlama bu gibi acil hallerde kullanılabilir, ancak aynı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi farklı ebat var, ayrıca hususi oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten çok aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ya da 3 şekilde monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi

şişme askeri çadır az sürede kurmak basit ve talep edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten ardından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Elk Şişme Acil Kaldırma Minderi ayrıcalıklı renklerimiz vardır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanmaktadır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede kişiler için geçici ev.