Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı

Havalı çadır şekilde da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı yahut rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı değişik ebat mevcut, ayrıca özel hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten çok aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç olarak monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı

şişme askeri çadır az sürede kurmak basit ve ilgi edildiği gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Hastane Enfeksiyonu Kontrol Çadırı ayrıcalıklı renklerimiz vardır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda bireyler için geçici ev.