Hastane İzolasyon Çadırı

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Hastane İzolasyon Çadırı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Hastane İzolasyon Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Hastane İzolasyon Çadırı ve ya rahatlama gibi acil durumlarda kullanılabilir, ancak tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Hastane İzolasyon Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Hastane İzolasyon Çadırı ayrıcalıklı ebat mevcut, bununla birlikte hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Hastane İzolasyon Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 yada 3 olarak monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Hastane İzolasyon Çadırı kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Hastane İzolasyon Çadırı

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak kolay ve talep edildiği benzeri ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Hastane İzolasyon Çadırı ayrıcalıklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede bireyler için geçici ev.