Hastane Pop Up Oyun Çadırı

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Hastane Pop Up Oyun Çadırı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Hastane Pop Up Oyun Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Hastane Pop Up Oyun Çadırı veya rahatlama gibi acil durumlarda kullanılabilir, ancak aynı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Hastane Pop Up Oyun Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Hastane Pop Up Oyun Çadırı farklı ebat mevcut, bununla birlikte hususi hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Hastane Pop Up Oyun Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yada 3 şekilde monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Hastane Pop Up Oyun Çadırı kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Hastane Pop Up Oyun Çadırı

şişme askeri çadır az sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Hastane Pop Up Oyun Çadırı farklı renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanmaktadır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel zamanda bireyler için geçici ev.