Hastane Rol Oynamak Çadırı

Havalı çadır şekilde da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Hastane Rol Oynamak Çadırı acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Hastane Rol Oynamak Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Hastane Rol Oynamak Çadırı yahut rahatlama bunun gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, ancak tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Hastane Rol Oynamak Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Hastane Rol Oynamak Çadırı ayrıcalıklı ebat var, bununla birlikte özel hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Hastane Rol Oynamak Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 yahut 3 olarak monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Hastane Rol Oynamak Çadırı kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Hastane Rol Oynamak Çadırı

şişme askeri çadır az sürede kurmak kolay ve ilgi edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Hastane Rol Oynamak Çadırı farklı renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.