Hastane Temizlik Çadırı Kartları

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Hastane Temizlik Çadırı Kartları acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Hastane Temizlik Çadırı Kartları

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Hastane Temizlik Çadırı Kartları veya rahatlama bu gibi acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Hastane Temizlik Çadırı Kartları tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Hastane Temizlik Çadırı Kartları farklı ebat mevcut, bununla beraber hususi oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Hastane Temizlik Çadırı Kartları

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten çok fazla portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 yada üç olarak monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Hastane Temizlik Çadırı Kartları kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Hastane Temizlik Çadırı Kartları

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak kolay ve talep edildiği bu gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Hastane Temizlik Çadırı Kartları ayrıcalıklı renklerimiz bulunur. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede insanlar için geçici ev.