Hastane Toz Kontrolü Çadırı

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Hastane Toz Kontrolü Çadırı acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Hastane Toz Kontrolü Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Hastane Toz Kontrolü Çadırı ve ya rahatlama bu gibi acil hallerde kullanılabilir, ancak tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Hastane Toz Kontrolü Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Hastane Toz Kontrolü Çadırı değişik boyut var, bununla beraber hususi oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Hastane Toz Kontrolü Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden çok fazla portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 veya üç şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Hastane Toz Kontrolü Çadırı kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Hastane Toz Kontrolü Çadırı

şişme askeri çadır az zamanda kurmak kolay ve talep edildiği bu gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Hastane Toz Kontrolü Çadırı değişik renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanmaktadır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede bireyler için geçici ev.