Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak

Havalı çadır şekilde da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak yada rahatlama benzeri acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak değişik ebat mevcut, ayrıca özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu yüzden çok portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak

şişme askeri çadır az sürede kurmak basit ve talep edildiği gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Hastane Yatağı İçin Şişme Yatak değişik renklerimiz vardır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanmaktadır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda insanlar için geçici ev.