İlçe Hastane Çadırı Bradford

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, İlçe Hastane Çadırı Bradford acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - İlçe Hastane Çadırı Bradford

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket İlçe Hastane Çadırı Bradford ve ya rahatlama gibi acil durumlarda kullanılabilir, fakat aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için İlçe Hastane Çadırı Bradford tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için İlçe Hastane Çadırı Bradford ayrıcalıklı ebat mevcut, bununla birlikte hususi oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - İlçe Hastane Çadırı Bradford

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok fazla portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 veya üç şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC İlçe Hastane Çadırı Bradford kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - İlçe Hastane Çadırı Bradford

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak kolay ve talep edildiği benzeri değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için İlçe Hastane Çadırı Bradford değişik renklerimiz vardır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.