Kiralık Hastane Yatakları

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Kiralık Hastane Yatakları acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Kiralık Hastane Yatakları

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Kiralık Hastane Yatakları yada rahatlama bu gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Kiralık Hastane Yatakları tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Kiralık Hastane Yatakları farklı boyut mevcut, bununla beraber hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Kiralık Hastane Yatakları

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu yüzden çok portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Kiralık Hastane Yatakları kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Kiralık Hastane Yatakları

şişme askeri çadır az sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Kiralık Hastane Yatakları değişik renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda bireyler için geçici ev.