Satılık Acil Şişme Sal

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Satılık Acil Şişme Sal acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Satılık Acil Şişme Sal

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Satılık Acil Şişme Sal ve ya rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, ancak aynı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Satılık Acil Şişme Sal tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Satılık Acil Şişme Sal ayrıcalıklı ebat mevcut, bununla beraber özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Satılık Acil Şişme Sal

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden çok aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ya da 3 şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Satılık Acil Şişme Sal kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Satılık Acil Şişme Sal

şişme askeri çadır az zamanda kurmak pratik ve ilgi edildiği bu gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Satılık Acil Şişme Sal değişik renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede bireyler için geçici ev.