Satılık Şişme Acil Barınaklar

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Satılık Şişme Acil Barınaklar acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Satılık Şişme Acil Barınaklar

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Satılık Şişme Acil Barınaklar ve ya rahatlama bunun gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Satılık Şişme Acil Barınaklar tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Satılık Şişme Acil Barınaklar farklı ebat var, bununla beraber özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Satılık Şişme Acil Barınaklar

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 şekilde monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Satılık Şişme Acil Barınaklar kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Satılık Şişme Acil Barınaklar

şişme askeri çadır az sürede kurmak pratik ve talep edildiği bu gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Satılık Şişme Acil Barınaklar ayrıcalıklı renklerimiz vardır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da bilinir. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.