Şişme Acil Antren

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Antren acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Antren

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Antren yada rahatlama bu gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat aynı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Antren tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Antren farklı boyut var, bununla birlikte özel yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Antren

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten çok portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yahut 3 olarak monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Antren kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Antren

şişme askeri çadır az sürede kurmak basit ve talep edildiği bunun gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Antren ayrıcalıklı renklerimiz vardır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.