Şişme Acil Barınak

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Barınak acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Barınak

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Barınak yahut rahatlama gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Barınak tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Barınak değişik ebat mevcut, bununla birlikte hususi hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Barınak

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok fazla portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yahut 3 olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Barınak kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Barınak

şişme askeri çadır az sürede kurmak basit ve ilgi edildiği bu gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Barınak değişik renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda insanlar için geçici ev.