Şişme Acil Bot

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Bot acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Bot

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Bot veya rahatlama gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Bot tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Bot ayrıcalıklı ebat var, ayrıca hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Bot

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu yüzden çok fazla portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 yahut üç olarak monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Bot kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Bot

şişme askeri çadır az sürede kurmak kolay ve talep edildiği benzeri değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten ardından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Bot farklı renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanmaktadır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede insanlar için geçici ev.