Şişme Acil Çadır

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Çadır acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Çadır

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Çadır veya rahatlama bunun gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Çadır tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Çadır ayrıcalıklı ebat var, bununla beraber özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Çadır

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu yüzden aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Çadır kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Çadır

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve talep edildiği bunun gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Çadır ayrıcalıklı renklerimiz bulunur. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel sürede bireyler için geçici ev.