Şişme Acil Çadırlar İngiltere

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Çadırlar İngiltere acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Çadırlar İngiltere

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Çadırlar İngiltere yahut rahatlama gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin aynı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Çadırlar İngiltere tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Çadırlar İngiltere ayrıcalıklı ebat var, ayrıca hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Çadırlar İngiltere

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Çadırlar İngiltere kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Çadırlar İngiltere

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak basit ve talep edildiği benzeri değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Çadırlar İngiltere değişik renklerimiz bulunur. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanmaktadır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda insanlar için geçici ev.