Şişme Acil Can Yeleği

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Can Yeleği acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Can Yeleği

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Can Yeleği ve ya rahatlama bunun gibi acil hallerde kullanılabilir, ancak tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Can Yeleği tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Can Yeleği farklı ebat var, bununla beraber hususi oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Can Yeleği

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yahut 3 şekilde monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Can Yeleği kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Can Yeleği

şişme askeri çadır az sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği bunun gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Can Yeleği değişik renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede bireyler için geçici ev.