Şişme Acil Durum Asansörü

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Durum Asansörü acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Durum Asansörü

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Durum Asansörü veya rahatlama bunun gibi acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Durum Asansörü tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Durum Asansörü farklı ebat mevcut, ayrıca hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Durum Asansörü

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Durum Asansörü kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Durum Asansörü

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak basit ve ilgi edildiği benzeri farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Durum Asansörü değişik renklerimiz bulunur. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel sürede kişiler için geçici ev.