Şişme Acil Durum Işığı

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Durum Işığı acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Durum Işığı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Durum Işığı ve ya rahatlama bunun gibi acil durumlarda kullanılabilir, fakat aynı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Durum Işığı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Durum Işığı değişik ebat mevcut, bununla birlikte hususi oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Durum Işığı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden çok fazla portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 yada üç olarak monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Durum Işığı kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Durum Işığı

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği benzeri farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir birçok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Durum Işığı ayrıcalıklı renklerimiz bulunmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel sürede bireyler için geçici ev.