Şişme Acil Durum Oluğu

Havalı çadır şekilde da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Durum Oluğu acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Durum Oluğu

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Durum Oluğu yahut rahatlama bunun gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin aynı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Durum Oluğu tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Durum Oluğu farklı ebat var, bununla birlikte hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Durum Oluğu

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok fazla portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında on, hatta 1 birim 2in1 ve ya 3 şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Durum Oluğu kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Durum Oluğu

şişme askeri çadır az sürede kurmak pratik ve talep edildiği gibi değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir oldukça çok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Durum Oluğu ayrıcalıklı renklerimiz bulunur. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılmaktadır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi sürede insanlar için geçici ev.