Şişme Acil Işık Kulesi

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Işık Kulesi acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Işık Kulesi

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Işık Kulesi ya da rahatlama gibi acil hallerde kullanılabilir, ancak tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Işık Kulesi tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Işık Kulesi farklı ebat var, bununla beraber özel hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Işık Kulesi

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten çok fazla portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ya da üç şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Işık Kulesi kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Işık Kulesi

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve talep edildiği benzeri ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Işık Kulesi değişik renklerimiz bulunur. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanmaktadır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu hususi zamanda bireyler için geçici ev.