Şişme Acil Sal

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Sal acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Sal

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Sal ya da rahatlama bunun gibi acil durumlarda kullanılabilir, lakin aynı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tam olarak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Sal tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Sal farklı ebat mevcut, bununla birlikte hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Sal

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden çok fazla portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 veya 3 olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Sal kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Sal

şişme askeri çadır az sürede kurmak kolay ve ilgi edildiği bu gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten daha sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Sal ayrıcalıklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanmaktadır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda kişiler için geçici ev.