Şişme Acil Slayt

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Slayt acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Slayt

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Slayt yada rahatlama gibi acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar geniş bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Slayt tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Slayt ayrıcalıklı boyut var, bununla beraber özel oluşturulmuş olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Slayt

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok fazla portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu kocaman şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 veya üç olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Slayt kaplamalı kullanıldı. dayanıklı, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Slayt

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonradan ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir oldukça çok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Slayt farklı renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede bireyler için geçici ev.