Şişme Acil Yaşam Sal

Havalı çadır olarak da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Acil Yaşam Sal acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Acil Yaşam Sal

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Acil Yaşam Sal ya da rahatlama gibi acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Acil Yaşam Sal tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Acil Yaşam Sal değişik ebat var, bununla beraber özel yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Acil Yaşam Sal

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı aşırı portatif ve kolay kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç olarak monte edilebilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Acil Yaşam Sal kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Acil Yaşam Sal

şişme askeri çadır az zamanda kurmak kolay ve ilgi edildiği benzeri değişik bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Acil Yaşam Sal değişik renklerimiz vardır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda bireyler için geçici ev.