Şişme Askeri Hastane Çadırı

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Askeri Hastane Çadırı acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Askeri Hastane Çadırı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Askeri Hastane Çadırı yahut rahatlama benzeri acil durumlarda kullanılabilir, fakat tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Askeri Hastane Çadırı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Askeri Hastane Çadırı ayrıcalıklı boyut mevcut, bununla birlikte hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Askeri Hastane Çadırı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden aşırı portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç şekilde monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Askeri Hastane Çadırı kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Askeri Hastane Çadırı

şişme askeri çadır az zamanda kurmak kolay ve talep edildiği bunun gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten arkasından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Askeri Hastane Çadırı farklı renklerimiz olmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu özel zamanda kişiler için geçici ev.