Şişme Bot Acil Onarım

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Bot Acil Onarım acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Bot Acil Onarım

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Bot Acil Onarım ve ya rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, fakat tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sağlık bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Bot Acil Onarım tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Bot Acil Onarım değişik boyut var, bununla beraber hususi yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Bot Acil Onarım

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil durum ve afet için kullanılır, bu sebepten çok portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu büyük şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 yada 3 şekilde monte edilebilmekte.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Bot Acil Onarım kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Bot Acil Onarım

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak basit ve ilgi edildiği bu gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten ardından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir birçok gün arasında tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Bot Acil Onarım ayrıcalıklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane olarak da tanımlanmaktadır. bununla birlikte, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda insanlar için geçici ev.