Şişme Hastane

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Hastane acil ve tıbbi piyasaya, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Hastane

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Hastane veya rahatlama benzeri acil hallerde kullanılabilir, fakat tıpkı zamanda sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar kocaman bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Hastane tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Hastane ayrıcalıklı boyut var, bununla birlikte hususi oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Şişme Hastane

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu nedenden dolayı çok portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek kaliteli 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al yapı hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu altı * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 veya 3 şekilde monte edilebilir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Hastane kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve pratik temizlenebilir.genel olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu 3-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Hastane

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak kolay ve talep edildiği bu gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten akabinde ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir çok sayıda gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Hastane ayrıcalıklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. sadece fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak şekilde kullanılabilir. Bu özel zamanda kişiler için geçici ev.