Şişme Kule Acil Durum Işığı

Havalı çadır olarak da bilinen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Kule Acil Durum Işığı acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Kule Acil Durum Işığı

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Kule Acil Durum Işığı yahut rahatlama benzeri acil hallerde kullanılabilir, lakin tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal etkinlikler, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kesinlikle bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Kule Acil Durum Işığı tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Kule Acil Durum Işığı farklı ebat mevcut, bununla beraber özel hazırlanmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Kule Acil Durum Işığı

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu yüzden aşırı portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı bina hava tüpleri ve pencereler 3 kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak olarak uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 yahut üç olarak monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Kule Acil Durum Işığı kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve kolay temizlenebilir.umumi şekilde, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan faktör). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu üç-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Kule Acil Durum Işığı

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak basit ve ilgi edildiği benzeri ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş yapı, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün içinde tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Kule Acil Durum Işığı farklı renklerimiz bulunmaktadır. boyut ve tasarım özelleştirilebilir. yalnızca fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılıyor. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da bilinir. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede kişiler için geçici ev.