Şişme Tıbbi Boru

Havalı çadır olarak da isimlendirilen şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Tıbbi Boru acil ve tıbbi tüketicilere, askeriye çarpıyor ve neden şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Tıbbi Boru

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Tıbbi Boru ve ya rahatlama benzeri acil pozisyonlarda kullanılabilir, lakin aynı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar büyük bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: tüm sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Tıbbi Boru tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Tıbbi Boru farklı ebat mevcut, bununla birlikte özel oluşmuş olsun.

SAM 2096 - Şişme Tıbbi Boru

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten dolayı çok fazla portatif ve basit kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu geniş şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış al bina hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilebilmekte.

Acil Barınak olarak kullanılan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim içinde on, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç şekilde monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Tıbbi Boru kaplamalı kullanıldı. sağlam, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru şekilde ve Doğru bakım, bu üç-5 sene sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Tıbbi Boru

şişme askeri çadır kısa sürede kurmak pratik ve ilgi edildiği bunun gibi farklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten ardından ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava kez şişirilebilir oldukça çok gün içinde tutabilir.

alıcı logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Tıbbi Boru değişik renklerimiz olmaktadır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu güçlü ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da adlandırılır. bununla beraber, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi zamanda insanlar için geçici ev.