Şişme Tıbbi Çadır

Havalı çadır şekilde da adlandırılan şişirilebilir tıbbi çadırlar, Şişme Tıbbi Çadır acil ve tıbbi sektöre, askeriye çarpıyor ve sebep şaşırtıcı değil.

SAM6472 - Şişme Tıbbi Çadır

şişme medikal çadırlar sığınak, felaket Şişme Tıbbi Çadır ve ya rahatlama benzeri acil durumlarda kullanılabilir, fakat tıpkı sürede sergi, depolama, kurumsal tanıtımlar, partiler, festival, spor ve sıhhat bakımı için de kullanılabilir.Onlar devasa bir yelpazede mevcuttur renkler ve boyutlarda ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir muhakkak bulabilirsiniz.

şişirilebilir bir tıbbi çadır kullanmanın faydaları: bütün sıcak ve yarı soğuk iklim koşulları için Şişme Tıbbi Çadır tasarlanmıştır

Biz tıbbi çadır için Şişme Tıbbi Çadır ayrıcalıklı boyut mevcut, bununla birlikte özel yapılmış olsun.

SAM 2096 - Şişme Tıbbi Çadır

şişme tıbbi çadır yardım, sığınak, acil hal ve afet için kullanılır, bu sebepten çok fazla portatif ve pratik kurulum olmalıdır. şişirilebilir tıbbi çadırlar hava geçirmez bir stildir, şişirildiğinde bir ila iki hafta çalışmaya devam edebilir. Bu devasa şişme tıbbi çadır, yüksek birinci sınıf 0.6mm PVC ve branda malzemelerden üretilmiştir. Cırt cırt cırt cırt ile bağlanmış kırmızı yapı hava tüpleri ve pencereler üç kat korumaya sahiptir. şişirilebilir medikal çadırlar ihtiyaçlarınıza göre kombine edilmektedir.

Acil Barınak şekilde uygulanan şişme Rölyef Tıbbi Kurtarma çadırı
tek ünite boyutu 6 * 4 * 3m, 1 birim arasında 10, hatta 1 birim 2in1 ve ya üç olarak monte edilmektedir.

Malzemeli PVC branda, güçlendirilmiş ve her iki yüzü PVC Şişme Tıbbi Çadır kaplamalı kullanıldı. güçlü, su geçirmez, UV dayanımlı, alev geciktirici ve basit temizlenebilir.umumi olarak, garantimiz 2 yıldır (insan Olmayan etken). Doğru biçimde ve Doğru bakım, bu 3-5 yıl sürebilir.En uzun.

20150520 114144 - Şişme Tıbbi Çadır

şişme askeri çadır kısa zamanda kurmak pratik ve ilgi edildiği bu gibi ayrıcalıklı bir yere hareketli, hava pompası ile şişirildikten sonra ayağa kalkabilir.Ve hava şişirilmiş bina, hava defa şişirilebilir oldukça çok gün arasında tutabilir.

müşteri logosu açılabilir ve seçiminiz için Şişme Tıbbi Çadır ayrıcalıklı renklerimiz vardır. ebat ve tasarım özelleştirilebilir. sırf fikrinizi söyleyin ve biz bunu gerçek yapabiliriz.

Bu şişirilebilir tıbbi çadır için, kemer şeklindeki tüplere sahip PVC brandalar ile yapılır. Bu kuvvetli ve en gerekçesiyle kurabilirsiniz. şişirilebilir tıbbi çadırlar da şişme kurtarma çadırı, şişme acil çadır, şişme hastane şekilde da tanımlanmaktadır. ayrıca, şişirilebilir tıbbi çadır da mülteciler için geçici barınak olarak kullanılabilir. Bu hususi sürede insanlar için geçici ev.